Zjistit dostupnost

 

 

 

 

 

PENZION VILA HOŘIČKY

Ubytování u Ratibořic


Klidné rodinné ubytování ve vile Hořičky je zasazené do malebné přírody v Podkrkonoší. Příjemná lokalita nabízí ničím nerušený pobyt a zároveň skvělou dostupnost okolních měst. Půvabný kraj v bezprostřední blízkosti Babiččina údolí vybízí k výletům, prodlouženým víkendům či trávení letní a zimní dovolené.

  

Proč k nám:

  • Nové prostorné apartmány s kuchyňkou
  • Parkování přímo u domu
  • Wifi připojení
  • Venkovní bazén
  • Zahrada pro relax i grilování
  • Bezbarierový přístup 
  • Úschovna kol, zavazadel a lyží

 

Kompletně zrenovovaná vila Hořičky nabízí individuálně zařízené ubytování ve dvou studiích s maximálním možným soukromím. Hosté mají na výběr mezi studiem s jednou hlavní místností a studiem s oddělenou ložnicí, který je plně bezbariérový. Obě tato studia nabízí vybavenou kuchyňku a jídelní kout pro vysoký komfort našich hostů. V prostorách vily je zdarma k dispozici wifi připojení na internet. Naši hosté mohou bezplatně parkovat v areálu vily. Nabízíme i možnost ubytovat se s vaším psím miláčkem.

Rozlehlá zahrada s venkovním jezírkem, která je součástí komplexu, láká k posezení a odpočinku. Dotváří ji několik teras a relaxačních zón, kde mohou hosté nerušeně odpočívat a využít otevřené ohniště k večernímu grilování a opékání buřtů. Oblast nabízí mnoho turisticky zajímavých míst a čistou podhorskou přírodu. Tu mohou návštěvníci využívat v létě při cyklistických a pěších výletech či v zimních měsících při běžkování. Vila proto disponuje prostory pro úschovu vašeho sportovního vybavení.

Známé Babiččino údolí, nacházejí se méně než 7 km od Hořiček, patří k nejkrásnějším výletním místům ve Východních Čechách a je též národní kulturní památkou. Jeho součástí je mimo jiné zámek Ratibořice, který je též úzce spjatý s literárním dílem Boženy Němcové. Navštívit můžete též barokní hospital Kuks či skalní města v Adršpašských skalách. Náchodsko má zkrátka mnoho co nabídnout v jakémkoliv ročním období. Těšíme se na vaši návštěvu!

  

Novinky

Ubytování pro firmy a řemeslníky cena 330 osoba/noc

Ubytování nabízíme nyní za 330,-Kč za osobu,cena je zvýhodněná pro řemeslníky,nemají to také vůbec lehké,chceme pomoci jak to jen jde.

25.3.2020

Zobrazit celý článek

Zahradnické trhy v Kuksu 2020

Zveme vás na Zahradnické trhy v Kuksu, které pořádá opět České farmaceutické muzeum ve spolupráci s NKP hospitál Kuks a obcí Kuks. Akce se koná 24. dubna až 26. dubna 2020 na nádvoří Hospitálu Kuks.

19.1.2020

Zobrazit celý článek

Ceník ubytování Vila Hořičky

Vážení zákazníci, zde si můžete stáhnout aktuální ceník ubytování pro rok 2020. Tento ceník je pouze orientační, nadřazený ceníku je web.

Na našich stránkách v sekci rezervace naleznete vždy aktuální ceny, různé akční ceny na dané období.

18.1.2020

Zobrazit celý článek

Pochvala za krásné recenze

Vážení zákazníci,musíme se Vám pochlubit krásnou známkou z portálu www.booking.com

14.1.2020

Zobrazit celý článek

Výlety do okolí

V okolí ubytování našeho penzionu Vila Hořičky naleznete spoustu zajímavých výletů do okolí.

 

PEKLO - Nové město nad Metují; Město miniatur KOWARY; Broumovský klášter

12.1.2020

Zobrazit celý článek

Adršpašské a Teplické skály

Malebné ubytování Vila Hořičky nabízí výlet do tolik fascinujících zákoutí jako jsou Adršpašsko-teplických skály. Tuto krásu přírody uvidíte jen málokde. Adršpašsko-teplické skály jsou největším a nejdivočejším skalním městem Střední Evropy. Nejsou atrakcí na jeden den, tady můžete žasnout celý život . 

12.1.2020

Zobrazit celý článek

Zámek Ratibořice a Babiččino údolí

Hojně navštěvované výletní místo ve Východních Čechách Babiččino údolí si svou slávu vysloužilo hlavně ve spojení s dějem románu Babička od Boženy Němcové. Pískovcové sochy hlavních představitelů tohoto díla najdeme na samotném začátku údolí.

12.1.2020

Zobrazit celý článek

Velikonoce v Ratibořicích

Velikonoční dovolená v apartmánu Vila Hořičky. Rezervujte zde: https://www.vilahoricky.cz/cs/rezervace/

Vezměte si o VELIKONOCÍCH dovolenou a přijeďte k nám do malebných Hořiček. Naleznete zde oázu klidu a pohodlí.

25.12.2019

Zobrazit celý článek

Platební karty

Dobrý den z Vila Hořičky!

od dnešního dne akceptujeme platební karty.

Pro Vaše pohodlí jsme od dnešního dne umožnili platbu kartou, případně platbu rovnou při rezervaci ubytování na našem webu www.vilahoricky.cz.

3.11.2019

Zobrazit celý článek

Zámek Ratibořice a Babiččino údolí

Přečtěte si vše o zámku Ratibořice a o překrásném Babiččině údolí - pohádkovém kraji Boženy Němcové. Koukněte se na ceny vstupů, okruhy, fotky, informace o parkování či vstupu s domácím mazlíčkem přímo na oficiálních stránkách zámku.

3.7.2018

Zobrazit celý článek

Nové webové stránky

S potěšením spouštíme nové webové stránky Vily Hořičky, která nabízí ubytování v nádherném kraji Boženy Němcové! Apartmány jsou oázou klidu, nachází se 7 km od Ratibořic. Na novém webu najdete zde všechny potřebné informace i snadnou online rezervaci ubytování.

28.6.2018

Zobrazit celý článek

Map

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..
Vila Hořičky
Kudyznudy.cz - tipy na výlet