Vila Hořičky - ubytování Babiččino údolí


Apartmány v Ratibořicích, Vila Hořičky nabízí rodinné ubytování v Podkrkonoší, v Babiččiném údolí. Komfortní apartmány, místa pro karavany, rozsáhlá zahrada a vyhřívaný bazén. To a mnohem více je tu pro Vás.

Apartmány

Kompletně zrenovovaná vila Hořičky nabízí ubytování v Hořičkách, ve dvou studiích s maximálním možným soukromím. Hosté mají na výběr mezi studiem s jednou hlavní místností a studiem s oddělenou ložnicí, který je plně bezbariérový. Obě tato studia nabízí vybavenou kuchyňku a jídelní kout pro vysoký komfort našich hostů. V prostorách vily je zdarma k dispozici wifi připojení na internet. Naši hosté mohou bezplatně parkovat v areálu vily. Nabízíme i možnost ubytovat se s vaším psím miláčkem.

Příjezd: 14:00 / Odjezd: 10:00

Apartmány

Místa pro karavany a přívěsy

Na naší zahradě nabízíme 2 místa pro karavany/ obytné domy nebo přívěsy. V ceně je zahrnutá spotřeba elektrické energie i voda. Na pozemku je k dispozici sprcha. Možnost využití vyhřívaného bazénu je samozřejmě rovněž zdarma.

Příjezd a odjezd: po dohodě

Karavany a přívěsy

Okolí

Známé Babiččino údolí se nachází méně než 7 km od Hořiček, patří k nejkrásnějším výletním místům ve Východních Čechách a je též národní kulturní památkou. Jeho součástí je mimo jiné zámek Ratibořice, který je též úzce spjatý s literárním dílem Boženy Němcové. Navštívit můžete též barokní hospitál Kuks či skalní města v Adršpašských skalách. Náchodsko má zkrátka mnoho co nabídnout v jakémkoliv ročním období. 

Okolí a výlety